SEMINARAS: VIEŠŲJŲ ERDVIŲ TRANSFORMACIJOS


Valstybės pažinimo centras, Vilnius October 1, 2016 10:00 am - 3:00 pm

Bookmark and Share

Marina Otero Verzier
Doina Petrescu
Constantin Petcou
Jodi Dean
Nomeda Urbonienė
Gediminas Urbonas
Vita Gelūnienė & Ed Carroll
Viktorija Rusinaitė
Rick Lowe
Sasha Costanza-Chock
Tomas S. Butkus
Ilona Jurkonytė
MARYJA ŠUPA

This post is also available in: EN

Kokie galėtų būti efektyvūs naujos, įtinklintos „nepritarimo estetikos“ pavyzdžiai, veikiantys globaliomis ir vietos aplinkybėmis? Kokie veiklos modeliai sektini, verti įdirbio ir tobulinimo? Kaip naujus demokratinio piliečių įsitraukimo būdus ir praktikas galėtų įprasminti „protesto miesto“ koncepcija? Seminare bus nagrinėjamos komunikacijos sferos, urbanistikos ateities, miesto erdvių ir koprodukcijos, kritinio paveldo ir dalyvaujamojo dizaino temos. Seminaro užduotis – pasidalinti teorinėmis ir praktinėmis žiniomis apie visuomenės dalyvavimą, apsikeisti naujomis idėjomis apie technologijų ir estetikos vaidmenį kuriant pilietinę erdvę. Dalyviai: Sasha Costanza-Chock, Jodi Dean, Ed Carroll & Vita Gelūnienė, Ilona Jurkonytė, Doina Petrescu, Marina Teresa Otero Verzier, ir kiti. Seminaro moderatorė: Viktorija Rusinaitė.

 

— Kvietimas dalyvauti —

 

Seminaras vyks 2016 metų spalio 1 dieną, 10-15 valandomis Valstybės pažinimo centre. Norinčių dalyvauti tyrėjų ir praktikų prašome užpildyti registracijos formą iki 2016 metų rugsėjo 10 dienos. Seminaras vyks anglų kalba. Apie atrankos rezultatus informuosime iki 2016 metų rugsėjo 14 dienos. Atrinktų seminaro dalyvių kelionės autobusu iš Talino, Rygos, Varšuvos ir nakvynės išlaidas padengs organizatoriai.

Seminarą organizuoja Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), Jutempus tarpdisciplinio meno programa (Lietuva), tyrimų platforma Balticada (Lietuva), Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centras (Lietuva), dalyvaujant Masačusetso technologijos instituto Meno, kultūros ir technologijų programai (JAV).